Relacje damsko-męskie

Na pewno każdy słyszał, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Chociaż nie możemy słów tych brać całkiem serio, coś jednak w tym jest. Jesteśmy tak różni we wszystkim, dlatego o dobre relacje nie jest łatwo. Kobiety złoszczą się, kiedy mężczyzna zachowuje się jak facet. Jednak gdyby zniewieściał, wierzę że straciłby wiele w jej oczach. A i on, mimo iż narzeka na jej częste dopominanie się o okazywanie uczuć, dużo by stracił, gdyby jego kobieta zaprzestała kobiecych gierek. 

Różnice w podejściu do problemów.

Budowanie relacji między kobietą a mężczyzną nie należy do łatwych. Dzieli nas zbyt wiele różnic. Na przykład podejście do problemów, jakie napotykamy. Załóżmy, że kobieta ma problem. Opowiada wszystko ze szczegółami swojemu partnerowi. Ten podchodzi do sprawy po męsku w jednym zdaniu podpowiadając konkretne rozwiązanie. Ona zamiast podziękować za jego radę, denerwuje się. Dlaczego? Ponieważ ona dobrze wie co ma robić. Jedyne, czego w takiej sytuacji potrzebowała, to biernego słuchania z jego strony.

Kto odpowiada za relacje w związku damsko męskim.

Kobieta jest stworzona do budowana relacji. Dlatego mężczyzna, mimo że nie jest to łatwe, powinien pozwolić prowadzić się w tej kwestii. Kobieta wszystko potrafi obgadać. Jeśli coś ją gnębi, ma silną potrzebę bycia zrozumianą. Dlatego opowiada o jej emocjach szczegółowo.  Dlatego mężczyzna, który chce mieć dobre relacje z partnerką, nie powinien irytować się jej zachowaniem. W związku nie obejdzie się bez wyrzeczeń i wprowadzania pewnych zmian mimo woli. Mężczyzna, który nauczy się słuchać, ma podstawy do budowania głębszych relacji ze swoją kobietą. Nauka dobrej komunikacji nie jest łatwa. Jeśli jednak wysilimy się choć trochę, owoce będą zaskakujące. Kobiety również powinny coś dać od siebie. Mogą postarać się opowiadać o swoich uczuciach i emocjach krócej i bardziej konkretnie. Taka współpraca na pewno będzie pozytywnie wpływała na relacje.

Dowiedz się więcej o tajnikach uwodzenia – poznaj skuteczne metody

http://www.uwodzenie.org/

Mężczyzna potrzebuje czasem pochwał.

Kobieta często prosi mężczyznę, aby ten coś zrobił. Gdy on zwleka kolejny dzień lub tydzień, sama się za to bierze. Potem myśli, że jemu będzie głupio. Nie będzie. On nie widzi problemu. Dlatego jeśli prosi partnera o cokolwiek, musi uzbroić się w cierpliwość. Mężczyzna to wojownik z natury. Warto podkreślić, że dosłownie świat się zawali, jeśli on tego nie zrobi. I za żadne skarby świata nie wyręczać mężczyzny. A gdy już wykona polecenie, należy go pochwalić, jakby co najmniej uratował nam życie. Takie podejście sprawi, że z czasem kobieta będzie miała w domu niezawodnego bohatera, a on będzie się czuł doceniony, przez co z większą niż dotąd ochotą będzie służył swojej pani.

Jacek Pulikowski oddaje strzał w sam środek mówiąc, że problem kobiet polega na tym, że mają pretensje do swoich partnerów o to, że ci są facetami. Działa to również w drugą stronę. Mężczyźni narzekając na swoje partnerki i niego w gabinecie, zazwyczaj skarżą się na zachowania, które są typowe właśnie dla kobiet. Dlatego zamiast próbować się zrozumieć, warto zrobić krok do lepszego zrozumienia swojej natury oraz natury partnera.

 

About

No Comments

Leave a Comment